Επιτροπές

ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ Δ.Σ.Η (2018-2021)

 

Α) ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ (εκ του νόμου):

1)Πρωτοβάθμια Επιτροπή Μητρώου

2)Δευτεροβάθμια Επιτροπή Μητρώου

Υπεύθυνος : Απόλλων Καλογερόπουλος

Υπεύθυνος: Γεώργιος Γιαχνάκης

 

Μέλη: Εμμανουήλ Ατσαλής, Μαρία Γουμενάκη

 

Αναπληρωματικοί: Σπυριδάκης Κων/νος, Μαρίνα Χαριτωνίδου, Απόστολος Ξυριτάκης

 

 

Μέλη:ΓρηγόρηςΠερτσελάκης, ΧρυσόςΝεκτάριος

 

Αναπληρωματικοί:ΕλένηΤζαγκαράκη, Αλέκος Κόκκινος,Εμμανουέλα Ρογδάκη

 

 

3)Ειδική Επιτροπή Εποπτείας κατά την Άσκηση

4)Επιτροπή Διενέξεων

Υπεύθυνος: Ροζάκης Άρης

Υπεύθυνη: Κοσμαδάκη Κατερίνα

 

Μέλη: Τζωρζάκης Κυριάκος Κουκιαδάκης Εμμανουήλ,

 

Αναπληρωματικοί Νικόλαος Λογοθέτης, Κουτρουμπής Κων/νος Φλαμουράκης Νίκος,

 

 

 

Μέλη:Τζωρτζάκης Κυριάκος Σαρχιανάκης Μιχάλης

 

Αναπληρωματικοί: Εμμανουήλ Βοργιάς Κων/νος Κουτρουμπής Τερζάκης Θεόδωρος,

 

 

Β) ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ:

1)Επιτροπή Λειτουργίας Δικαστηρίων

2)Επιτροπή Συνταγματικών ελευθεριών και Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων

Υπεύθυνη: Μαλλιαράκη Έφη

Υπεύθυνος: Κουτρουμπής Κων/νος

 

Μέλη: Ταγαράκης Εμμαν., Σωμαρά Έφη, Κουκιαδάκης Μαν., Αναστασάκου Αλίκη, Κατερίνα Σερπετσιδάκη, Καλαιτζάκη Αριστέα, Βαβουράκη-Νικολάου Γεωργία, Μεντζάκη Θάλεια,Τσικνάκης Εμμανουήλ, Δαριβιανάκη Ρένα

 

 

Μέλη: Σωμαρά Έφη , Βαριτάκη Γεωργία, Ατσαλής Εμμανουήλ ,Μιχελάκη Έλλη, Καράσαββα Ειρήνη, Θέμελης Ιωάννης, Καλαιτζάκη Αριστέα, Μαματζάκη Ελευθερία, Καλογερόπουλος Απόλλων, Φλουράκη Μαρία, Χριστοφακάκης Εμμανουήλ, Ελένη Χαφνάβη, Κατερίνα Διακάκη, Έφη Μαλλιαράκη

 

3)Επιτροπή Δημοσίων Σχέσεων και Διοργάνωσης Εκδηλώσεων-Πολιτισμού-Θεάτρου

4)Επιτροπή Ανέγερσης νέου Δικαστικού Μεγάρου

Υπεύθυνη:Κοσμαδάκη Κατερίνα

Υπεύθυνη Θεάτρου : Καρουζάκη Εβίτα

Υπεύθυνος: Γερωνυμάκης Γεώργιος

Μέλη: Φλαμουράκης Νίκος Τζωρτζάκης Κυριάκος, Καρουζάκη Εβίτα, Δερμιτζάκη Μαριάννα, Αναστασάκου Αλίκη, Κατερίνα Σερπετσιδάκη, Τιτομιχελάκη Καλλιόπη, Καλαιτζάκη Αριστέα, Μαματζάκη Ελευθερία, Σπυριδάκη Αλεξάνδρα, Παπαματθαιάκη Ειρήνη, Μεντζάκη Θάλεια, Τυμπακιανάκη Ιωάννα, Βρέντζου Μαρία, Μιχελεκάκη Μαρία, Σπυριδάκη Ευσεβία,

 

 

 

Μέλη: Μαλλιαράκη Έφη ,Κουβίδης Νίκος Τζωρτζάκης Κυριάκος Γερωνυμάκης Γεώργιος, Αναστασάκου Αλίκη, Κατερίνα Σερπετσιδάκη, Φουκαράκη Αλέξανδρος, Σπυριδάκη Αλεξάνδρα

 

 

 

5)Επιτροπή λειτουργίας Βιβλιοθήκης-Ημερολογίου και Ιστορίας Δ.Σ.Η.

6)Επιτροπή Θεσμού Διαμεσολάβησης

Υπεύθυνος:Σαρχιανάκης Μιχάλης

Υπεύθυνη: Σωμαρά Έφη

 

Μέλη: ΜαλλιαράκηΈφη , Κεφαλογιάννη Ιωάννα, Θεοδωράκη Γεωργία, Παναγιωτάκη Άννα

 

 

Μέλη: Επιτροπάκη Γεωργία.Μιχελάκη Έλλη, Βρέντζου Μαρία, Μηλάκης Ηρακλής Τιτομιχελάκη Καλλιόπη, Baρδιατζάκη Κατερίνα, Παπαματθαιάκη Ειρήνη, Κουτσούκος Παναγιώτης, Τρουλλινάκη Κων/να, Αμοναχάκης Γεώργιος, Φλουράκη Μαρία, Σεγρεδάκη Μαρία, Χριστοφακάκης Εμμανουήλ,Καραλάκη Αικατερίνη, Μποκέα Βάσω, Φλυτζανή Μαριλένα

 

 

 

7)Επιτροπή Περιβάλλοντος

8)Επιτροπή Διαδικτύου και Ηλεκτρονικών Εφαρμογών

Υπεύθυνος:Γιώργος Σμπώκος

Υπεύθυνος: Γερωνυμάκης Γεώργιος

Μέλη: Μηλάκης Ηρακλής, Φλουράκη Μαρία

Μέλη: Κουβίδης Νικος, Μαλλιαράκη Έφη, Κουκιαδάκης Μανώλης, Χριστοφακάκης Μάνος

 

 

9)Επιστημονική Επιτροπή

Υπεύθυνος: Βοργιάς Εμμανουήλ

Μέλος :Έφη Μαλλιαράκη

 

Εκπρόσωπος τύπου ορίζεται ο σύμβουλος Φλαμουράκης Νίκος και αναπληρωτής του ο σύμβουλος Γερωνυμάκης Γεώργιοs

Υπεύθυνος Υποτροφιών:Φλαμουράκης Νίκος

Υπεύθυνος Ημερολογίου: Καλογερόπουλος Απόλλων

Υπεύθυνος λειτουργίας αίθουσας «Ν. Σακλαμπάνης» ορίζεται ο σύμβουλος: Τζωρτζάκης Κυριάκος

Υπεύθυνος Απαλλοτριώσεων: Αμοναχάκης Εμμανουήλ/Αναπληρωτής: Κουτρουμπής Κων/νος

Υπεύθυνη Λειτουργίας Υποθηκοφυλακείου-Κτηματολογίου : Καρουζάκη Εβίτα

Υπεύθυνος Αθλητικών Δραστηριοτήτων : Κουκιαδάκης Εμμανουήλ

Υπεύθυνος και Συντονιστής των Επιτροπών : Τζωρτζάκης Κυριάκος